Výkup nemovitosti za hotové

Výkupy nemovitostíPři rychlém výkupu nemovitosti Vám vyplatíme až 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Rychlý výkup Vám umožní získat prakticky okamžitě finanční prostředky a je vhodný v případě, že nechcete nebo nemůžete čekat několik týdnů až měsíců na vhodného zájemce o Vaši nemovitost.

Výkupy nemovitostí provádíme u bytů, domů a pozemků v osobním vlastnictví, vykupujeme také chaty, chalupy a další rekreační objekty.

Rychlého výkupu nemovotosti lze využít obvykle ze dvou důvodů

  1. Potřebujete rychle finanční prostředky, máte například vyhlídnutou jinou nemovitost a nechcete nebo nemůžete čekat delší dobu, než se pro Vaši stávající nemovitost najde vhodný kupující. Případně nechcete mít ve svém stávajícím bydlení mnoho prohlídek nebo např. spěcháte se stěhováním do jiné lokality.
  2. Vaše nemovitost je zatížena exekucemi nebo právními vadami a chcete se vyhnout dražbě nemovitosti, kdy by jste pravděpodobně získali pouze zlomek reálné tržní ceny. Také bv tomto případě Vám bude nabídnuta férová cena, stanovená na základě profesionálního odhadu reálné hodnoty Vaší nemovitosti.

Kdy je pro Vás rychlý výkup vhodný?

  • Potřebujete okamžitě větší finanční obnos
  • Jste v insolvenčním řízení
  • Potřebujete prodat Vaši nemovitost ihned
  • Hrozí Vám exekuce

Jak výkup nemovitosti funguje?

  • Po dohodě Váš navštíví makléř a odhadne cenu nemovitosti
  • Na základě odhadu je Vám nabídnuta částka, kterou za nemovitost obdržíte
  • Pokud dojde k dohodě, ve spolupráci s makléři a právníky se připraví potřebné dokumenty pro výkup Vaší nemovitosti
  • Na základě notářského zápisu dojde k převedení Vaší nemovitosti a je Vám vyplacena dohodnutá kupní cena

Kontaktujte nás

Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle.

Prodávejte nemovitost s naší pomocí a získáte tyto výhody

Prověřená realitní kancelář Prověřená realitní kancelář

Po celou dobu realizace výkupu Vaší nemovitosti s Vámi bude komunikovat námi doporučená realitní kancelář, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a můžeme ji našim klientům díky dobrým zkušenostem doporučit.

Pomoc při vyjednávání s nbsp;realitní kanceláří< Pomoc při vyjednávání s realitní kanceláří

Jako dozorový arbitr mezi Vámi a realitní kanceláří Vám můžeme pomoci s vyjednáváním a získat tak pro Vás výhodnější podmínky. Při prodeji nemovitosti v tom díky nám nejste sami, naším cílem je vždy férový vztah mezi Vámi jako prodávajícím a mezi realitní kanceláří.

Monitoring zákaznické spokojenosti Monitoring zákaznické spokojenosti

V průběhu prodeje Vaší nemovitosti Vás budeme kontaktovat a poprosíme Vás o zpětnou vazbu. Pokud budete cokoliv potřebovat vyjednat mezi Vámi a námi doporučenou realitní kanceláří, můžete se na nás také po celou dobu průběhu výkupu nebo prodeje Vaší nemovitosti obrátit.