Início » Zprávy » Top 5 nejromantičtějších scén v historii filmu: Souhlasíte s naším seznamem?

Top 5 nejromantičtějších scén v historii filmu: Souhlasíte s naším seznamem?

Je tu nesčetné množství emocí které lze vyvolat z jedné scény ve filmuale nic tak netahá za srdce jako dobře provedená romantická chvíle.

Kouzlo kinematografie nám poskytlo nespočet nezapomenutelných případů lásky a náklonnosti a my jsme si dovolili seřadit našich pět nejlepších.

Pokud milujete romantiku, může se vám také líbit náš žebříček 5 nejlepších milostných písní, 7 nejikoničtějších obalů hudebních alb nebo 5 nejroztomilejších televizních postav!

1. Jsem jen dívka… z Notting Hill

Vrchol romantických komedií konce 90. let, Notting Hill nám dal jednu z nejpamátnějších linií v historii filmu.

Postava Julie Robertsovéslavná herečka, vyznává své city Postava Hugha Grantaskromný majitel knihkupectví, říká: Jsem jen dívka, stojím před klukem a žádám ho, aby ji miloval.

Jednoduchost a upřímnost scény z ní udělaly výjimečný moment filmové romantiky.

2. The Rain Kiss from The Notebook

Mnohými považován za ztělesnění vášnivé romantiky polibek nasáklý deštěm mezi Rachel McAdamsová a Ryan Gosling v Notebook je okamžik, na který se těžko zapomíná.

Přečtěte si také  Nepředvídatelné důsledky filmu Barbie: Nedostatek růžové barvy, problémy ve vztazích a další!

Po prudké hádce se jejich postavy usmíří vášnivým polibkem v prudkém dešti, který odhalí intenzitu a hloubku jejich lásky.

3. Pozdravil jsi mě od Jerryho Maguirea

V této ikonické scéně z Jerry Maguire, Tom CruisePostava si konečně uvědomí svou lásku k Renée Zellwegerová‚s charakter a přednáší srdečný projev.

Ona ho však přeruší a řekne: „Měl jsi mě ahoj, čímž podtrhne sílu jednoduchých, upřímných emocí v romantice.

4. The Boombox Serenáda z Say Anything

Kdo by mohl zapomenout na ikonický obrázek Johna Cusacka držícího nad hlavou boombox Řekni něco?

Toto romantické velkolepé gesto na melodii Petera Gabriela In Your Eyes se stalo symbolem neopětované lásky a mladistvé vášně.

5. Final Dance from Dirty Dancing

Vrcholná scéna v Hříšný tanec místo, kde Patrick Swayze zvedá Jennifer Grey ve vítězné taneční rutině, je důkazem síly lásky překonávající překážky.

Přečtěte si také  Top 8 nejikoničtějších obalů hudebních alb všech dob

Je to scéna, která byla parodována a zmiňována nesčetněkrát, čímž si upevnila své místo v historii pop kultury.

Kino nám poskytlo nespočet nezapomenutelných romantických okamžiků, ale těchto pět scén dokázalo zachytit podstatu lásky způsobem, který je poutavý a podmanivý.

Podělte se o své názory na našich 5 nejlepších tipů! Souhlasíte s naším seznamem, nebo je nějaká scéna, kterou jsme podle vás přehlédli?

Nezapomeňte tento článek sdílet na svých platformách sociálních médií a podívejte se na naše další žebříčky, kde najdete další nejlepší tipy!

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!