Início » Zprávy » Top 5 nejneočekávanějších filmových párů, které nám ukradly srdce

Top 5 nejneočekávanějších filmových párů, které nám ukradly srdce

V kouzelném světě kinematografie často nacházíme lásku na těch nejneočekávanějších místech.

Páry, které by na papíře neměly fungovat, ale nějakým způsobem na obrazovce vytvářejí a jedinečná chemie, která zanechá publikum uchvácená. Pokud máte rádi dobrý, nekonvenční milostný příběh, máte se na co těšit.

Připoutejte se, až vás provedeme divokou jízdou našich 5 nejnepravděpodobnějších filmových párů.

Poté se neváhejte ponořit do našich dalších žebříčků, které zahrnují 5 nejděsivějších milostných příběhů ve filmu, 5 nejnezapomenutelnějších romantických scén ve filmu a 5 nejlepších milostných písní.

1. Ennis a Jack – Zlomená hora

V době a na místě, kde byla jejich láska považována za skandální, se Ennis (Heath Ledger) a Jack (Jake Gyllenhaal) našli.

Jejich příběh je dojemnou připomínkou toho láska nezná hranicea to ani ty, které stanoví společnost.

Jejich komplikovaný vztah a tragický konec z nich dělá jeden z nejnepravděpodobnějších, ale nezapomenutelných filmových párů.

Přečtěte si také  Top 5 nejděsivějších milostných příběhů, jaké kdy byly ve filmu vyprávěny

2. Harold a Maude – Harold a Maude

Morbidně posedlý mladý muž a excentrická postarší žena se nemusí zdát jako ideální partner, ale Harold a Maude unikátní spojení chytil za srdce mnohé.

Jejich nekonvenční milostný příběh ukazuje, že věk je pouze číslo, pokud jde o skutečnou lásku.

3. Vivian a Edward – Pretty Woman

Bohatý obchodník a pouliční chytrá prostitutka – to se v nebi jen stěží shoduje. Přesto v Pretty Woman Vivian (Julia Roberts) a Edward (Richard Gere) nakonec vzdorovali všem předpokladům.

Jejich milostný příběh to ukázal láska může kvést na nejneočekávanějších místecha za to si vysloužili místo v našem seznamu.

4. Pat a Tiffany – Silver Linings Playbook

Nestává se každý den, abyste viděli romantickou komedii se dvěma postavami, které se potýkají s problémy duševního zdraví.

Přesto se Patovi (Bradley Cooper) a Tiffany (Jennifer Lawrence) v Silver Linings Playbook podařilo vytvořit hluboce dojemný a autentický milostný příběh která rezonuje s mnoha.

Přečtěte si také  Od policejních regálů až na stříbrná plátna: 3 úžasné fakty, které byste měli znát o filmu Barbie!

5. Shrek a princezna Fiona – Shrek

Zelený zlobr a krásná princezna – mluvte o nepravděpodobném páru. Milostný příběh Shreka a princezny Fiony je nádhernou připomínkou toho krása je skutečně v oku pozorovatele.

Jejich nekonvenční romance si získala srdce dětí i dospělých, čímž si zaslouží přírůstek do našeho seznamu. Ve světě kinematografie přichází láska často v těch nejneočekávanějších podobách.

Tyto nepravděpodobné filmové páry nám připomínají, že láska není omezena společenskými normami, věkem, sociální třídou, duševním zdravím nebo dokonce druhem.

Doufáme, že se vám naše odpočítávání 5 nejnepravděpodobnějších filmových párů líbilo.

Pokud vás to zaujalo, neváhejte to sdílet na svých platformách sociálních médií a pusťte své přátele do těchto nekonvenčních milostných příběhů.

A nezapomeňte, máme spoustu dalších žebříčků, které na vás čekají!

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!