Início » Zprávy » Top 5 nejděsivějších milostných příběhů, jaké kdy byly ve filmu vyprávěny

Top 5 nejděsivějších milostných příběhů, jaké kdy byly ve filmu vyprávěny

Svět filmu je obrovský a rozmanitý a žánry uspokojí každý vkus. Od romantiky po horor, pro každého je tu něco.

Některé filmy si však troufnou kombinovat tyto žánryvytváří příběhy, které jsou stejně děsivé jako romantické.

Toto jsou příběhy, které nás drží na okraji sedadel, naše srdce buší stejným dílem strachem a láskou.

Pokud jste fanoušky takových napínavě romantických vyprávění, máme pro vás lahůdku.

1. Crimson Peak (2015)

Guillermo del Toro Crimson Peak je vizuálně úchvatný gotický romantický horor. Milostný příběh nevinné Edith a tajemného Thomase, odehrávající se na pozadí strašidelného sídla, je stejně mrazivý jako okouzlující.

2. Pusťte toho pravého dovnitř (2008)

Tento švédský romantický horor Pusťte dovnitř toho pravého přináší jedinečný obrat do upírského žánru. Pouto vytvořené mezi šikanovaným chlapcem a upířím dítětem je sladké i děsivé, svědčí o síle lásky tváří v tvář strachu.

Přečtěte si také  Top 5 televizní seriály, které slaví podstatu přátelství!

3. Teplá těla (2013)

Teplá těla je postapokalyptický milostný příběh zombie, který překvapivě funguje. Vztah mezi lidským přeživším a vnímajícím zombie je plný humoru, srdce a slušného úděsu.

4. Fantom opery (2004)

Klasický příběh o Fantom opery je láska, posedlost a hrůza. Fantomova láska ke Christine je stejně strašidelná jako samotná opera, a proto tento film musí obdivovat fanoušci děsivých milostných příběhů.

5. Moucha (1986)

V neposlední řadě Davida Cronenberga Moucha je děsivý příběh o lásce a proměně. Milostný příběh Setha a Veronicy je testován, když z něj Sethov experiment udělá groteskního hybrida člověka a mouchy.

Tyto filmy předvádějí vzrušující potenciál spojení romantiky a hororu. Připomínají nám, že lásku lze nalézt na těch nejneočekávanějších místech, dokonce i uprostřed strachu a nebezpečí.

Možná to nejsou vaše typické milostné příběhy, ale rozhodně jsou nezapomenutelné.

Pokud se vám líbilo naše hodnocení 5 nejděsivějších milostných příběhů ve filmu, neváhejte ho sdílet na svých platformách sociálních médií. Nezapomeňte se také podívat na naše další oblíbené žebříčky. Šťastné prohlížení!

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!