Início » Zprávy » Top 3 disney záporáci, které máme rádi nenávidět: Dokážeš uhodnout, kdo se dostal na seznam?

Top 3 disney záporáci, které máme rádi nenávidět: Dokážeš uhodnout, kdo se dostal na seznam?

Ponořte se do temné stránky magie a neplechů s naším hodnocením nejznámějších záporáků z Disneyho. Kdo si odnese korunu pro nejoblíbenějšího padoucha?

Všichni víme, že Disney je proslulý svými okouzlujícími princeznami, statečnými hrdiny a kouzelnými příběhy, které oslnily diváky po desetiletí.

Ale nezapomeňme na záporáky, ty pověstné postavy, které dělají cesty našich hrdinů ještě napínavějšími.

Možná nenávidíme jejich zlé činy a bezohledné ambice, ale nemůžeme si pomoci, abychom se jimi nedali fascinovat.

A pokud jste fanoušci seznamů stejně jako my, proč se nepodívat na naše pořadí Top 5 televizních seriálů oslavujících přátelství, Top 3 kriminální seriály nebo Top 5 Marvel superhrdinů?

1. Scar z Lvího krále

Scar, zrádný a charismatický lev z Lvího krále, se umísťuje na prvním místě na našem seznamu. Jeho zlověstný plán převzít trůn po svém bratrovi Mufasovi a ovládnout Země lvů uchvátil diváky, zatímco jeho záporácký šarm a suchý humor ho udělaly postavou, kterou jsme milovali nenávidět.

2. Ursula z Malé mořské víly

Na druhém místě je lstivá mořská čarodějnice Ursula z Malé mořské víly.

Přečtěte si také  Top 5 televizní seriály, které slaví podstatu přátelství!

Její neúnavné usilování o moc a ochota podvést ubohou, nedočkavou Ariel za účelem dosažení svých cílů ji činí jedním z nejnenáviděnějších záporáků Disneyho.

Přesto její okázalá osobnost a nezapomenutelné vystoupení ve skladbě Chudé nešťastné duše z ní dělají záporáka, kterého si nemůžeme nechat ujít.

3. Gaston z Krásky a zvířete

Třetí místo obsazuje Gaston, narcistický lovec z Krásky a zvířete.

Jeho neúnavné pronásledování Belle, přestože je zřejmé, že o něj nemá zájem, a jeho odhodlání zabít Zvíře za každou cenu z něj dělají záporáka, kterého milujeme opovrhovat.

Přestože je zlý, Gastonův okázalý šarm a humor ho činí postavou, kterou diváci nemohou nechat bavit.

Disneyho záporáci, ačkoli zlí a bezohlední, hrají klíčovou roli v tom, aby příběhy Disneyho byly zapamatovatelné a zajímavé. Vyzývají naše hrdiny, přimějí nás k zamyšlení nad našimi hodnotami a v některých případech nás dokonce přimějí k smíchu.

Přečtěte si také  Top 5 titulů mangy, které rozhodně nesmíte minout!

Jsou to postavy, které milujeme nenávidět, a tento seznam je poctou některým z nejlepších v oboru.

Zda se váš oblíbený Disneyho záporák dostal na seznam? Sdílejte tento článek na sociálních médiích a dejte nám vědět! A nezapomeňte se podívat na naše další žebříčky pro ještě více zábavy a zajímavého obsahu.

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!