Início » Hry » Rozdílová hra: Závod proti času – Najděte 3 rozdíly za pouhých 30 sekund!

Rozdílová hra: Závod proti času – Najděte 3 rozdíly za pouhých 30 sekund!

Pusťte svého vnitřního detektiva! Ponořte se do světa detailů a objevů v této vzrušující hře rozdílů. Vyzvěte své pozorovací dovednosti a užijte si hodiny zábavy!

Krokem dopředu a ostruhy své pozorovací dovednosti s naší nejnovější hrou! Tentokrát jsme si připravili výzvu založenou na dvou obrázcích řeckého salátu.

Máte pouze 30 sekund na to, abyste našli všechny tři rozdíly. Myslíte, že to zvládnete?

Výzva

Pravidla hry jsou jednoduchá. Ukážeme vám dva téměř identické obrázky řeckého salátu. Vaším úkolem je najít tři rozdíly mezi nimi.

Pospěšte si, tikající hodiny, máte jen 30 sekund na to, abyste je všechny našli!

(c) Nemovio

Jak hrát

Pro spuštění hry se jednoduše podívejte na oba obrázky. Použijte myš k označení rozdílů, jakmile je objevíte. Nezapomeňte, hledáte tři rozdíly a máte pouze 25 sekund. Jste připraveni? Pozor! Start!

Nalezli jste je?

Tak jak jste na tom? Dokázali jste včas najít všechny rozdíly? Pokud si myslíte, že jste je našli všechny, nebo pokud vám došel čas a chcete si ověřit své odpovědi, posuňte se dolů na konec tohoto článku.

Přečtěte si také  Vizuální test: Najděte 5 lichých krabů mezi ostatními za 35 sekund nebo méně! Připravit, nastavit, start!

Řešení

Níže jsme zveřejnili obrázek s označenými rozdíly. Nenechte se otrávit, pokud jste je nenašli všechny – tato hra je navržena jako výzva! Ale nebojte se, s trochou cviku budete brzy profesionálem.

(c) Nemovio

Sdílejte a objevujte další hry

Bavila vás tato hra? Proč ji nesdílet se svými přáteli na sociálních médiích? Podívejte se, kdo z vašeho okruhu dokáže najít všechny rozdíly za co nejkratší dobu.

A pokud máte chuť na víc, podívejte se na naše další hry. Publikujeme různé pozorovací hry, včetně her na rozdíly, hledání neobvyklých objektů a mnoho dalších.

Tak na co ještě čekáte? Začněte objevovat a vyzvěte sebe sama s našimi zábavnými a vzrušujícími hrami. Protože tady na našem webu se zábava nikdy nezastaví!

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!