Klasický prodej nemovitosti

Prodej nemovitostíPři prodeji Vaší nemovitosti zajišťujeme kompletní právní servis a inzerci Vaší nemovitosti na největších českých realitních portálech. Před zadáním nemovitosti do prodeje můžete využít odhadu ceny nemovitosti zdarma a až pak se rozhodnout, zda a za jakých podmínek budete chtít nemovitost prodat.

Při prodeji Vaší nemovitosti bude pro Vás základem férová zprostředkovatelská smlouva, která chrání Vás jako vlastníka nemovitosti, jelikož jsou v ní stanoveny parametry prodeje dané nemovitosti. Zprostředkovatelská smlouva zahrnuje údaje o ceně prodávané nemovitosti, maximální době prodeje a také opravňuje zprostředkovatele nabídku prodeje Vaší nemovitosti inzerovat a nalézt pro ni kupujícího.

Kdy je pro Vás vhodný klasický prodej nemovitosti

  • Vaše nemovitost není zatížena exekucemi nebo právními vadami
  • V rámci prodeje nemovitosti můžete vyčkat v průměru několik týdnů na kupujícího

Jak to funguje:

  • Realitní makléř bezplatně odhadne prodejní cenu Vaší nemovitosti
  • Budete-li chtít nemovitost prodat, sepíše se zprostřekovatelská smlouva
  • Vaše nemovitost bude inzerována v širokém spektru inzertních médií a nabídnuta také zájemcům z rozsáhlé databáze osob, které hledají nemovitost ke koupi.
  • V průměru je takto nemovitost prodána během 3 měsíců
  • Veškeré potřebné smlouvy mezi Vámi a kupujícím jsou následně zajištěny právníky realitní kanceláří. Vaší nemovitost prodáváte s komfortním právním servisem a veškeré potřebné procesy za Vás realizuje realitní kancelář.

Kontaktujte nás

Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle.

Prodávejte nemovitost s naší pomocí a získáte tyto výhody

Prověřená realitní kancelář Prověřená realitní kancelář

Po celou dobu realizace výkupu Vaší nemovitosti s Vámi bude komunikovat námi doporučená realitní kancelář, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a můžeme ji našim klientům díky dobrým zkušenostem doporučit.

Pomoc při vyjednávání s nbsp;realitní kanceláří< Pomoc při vyjednávání s realitní kanceláří

Jako dozorový arbitr mezi Vámi a realitní kanceláří Vám můžeme pomoci s vyjednáváním a získat tak pro Vás výhodnější podmínky. Při prodeji nemovitosti v tom díky nám nejste sami, naším cílem je vždy férový vztah mezi Vámi jako prodávajícím a mezi realitní kanceláří.

Monitoring zákaznické spokojenosti Monitoring zákaznické spokojenosti

V průběhu prodeje Vaší nemovitosti Vás budeme kontaktovat a poprosíme Vás o zpětnou vazbu. Pokud budete cokoliv potřebovat vyjednat mezi Vámi a námi doporučenou realitní kanceláří, můžete se na nás také po celou dobu průběhu výkupu nebo prodeje Vaší nemovitosti obrátit.