Início » Zprávy » Od policejních regálů až na stříbrná plátna: 3 úžasné fakty, které byste měli znát o filmu Barbie!

Od policejních regálů až na stříbrná plátna: 3 úžasné fakty, které byste měli znát o filmu Barbie!

Vstupte do okázalého světa Hollywoodu, když odhalíme pět překvapivých tajemství za dlouho očekávaným filmem ‘Barbie’, ve kterém hrají charismatická Margot Robbie a srdceryvný Ryan Gosling.

Jen když jste si mysleli, že svět filmu nemůže být ještě vzrušující, Hollywood nám připomíná, že žijeme v době, kdy se na plátně mohou oživit i naše dětské vzpomínky.

Ikoničtí Barbie panenky, módní figurky, které byly v čele mnoha dívčích snů, teď vystupují z růžového Dreamhouse a vstupují do reálného světa.

S australskou herečkou Margot Robbie a kanadským hercem Ryanem Goslingem v hlavních rolích, se tento film chystá být filmovým spektáklem, který je stejně živý, inspirativní a rozmanitý jako Barbie svět sám o sobě.

Skvělé obsazení

Když se jedná o obsazení, je těžké si představit někoho, kdo by dokázal Barbie lépe ztvárnit než Margot Robbie. Tato herečka nominovaná na Oscara je známá svou všestranností a schopností vtělit se do širokého spektra postav.

Na druhou stranu, Ryan Gosling, známý svým ohromujícím vzhledem a hereckým uměním, bude hrát Kena. Toto obsazení způsobilo velkou senzaci a přitáhlo do filmu A-listové herce.

Málokdo ale ví, že Margot Robbie nebyla původní volbou pro ztvárnění této slavné panenky. Nejprve byla oslovena Amy Schumer, poté Anne Hattaway. Ale upřímně, koho by mohla Barbie tak dokonale zosobnit, kromě Margot Robbie?

Růžová je nové černá!

Pro tento hraný film bylo potřeba obrovské množství růžové barvy, aby se vytvořil umělý pozadí pomocí intenzivní růžové odstínu.

Lauren Proud, viceprezidentka mezinárodního marketingu ve společnosti Rosco, předního prodejce barev v USA, řekla Los Angeles Times, že jejich celý sklad růžové barvy byl vydrancován pro tento film, což způsobilo nedostatek této barvy po celé zemi!

Překvapující čísla

Dne 14. srpna Warner Bros oznámil, že film Barbie dokončil svůj třetí týden v kuse na vrcholu severoamerického tržního žebříčku s 502,6 miliony dolarů. Je to obrovská suma a ta se ještě zvětší díky mezinárodnímu úspěchu filmu!

Takže, jste připraveni vstoupit do Barbie světa? Nezapomeňte svůj nadšení z nadcházejícího filmu Barbie sdílet na svých sociálních médiích.

Přečtěte si také  Top 5 nejděsivějších milostných příběhů, jaké kdy byly ve filmu vyprávěny
Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!