Início » Zprávy » Nepředvídatelné důsledky filmu Barbie: Nedostatek růžové barvy, problémy ve vztazích a další!

Nepředvídatelné důsledky filmu Barbie: Nedostatek růžové barvy, problémy ve vztazích a další!

Objevte nečekané důsledky filmu Barbie: od nedostatku růžové barvy po rozchody a závratné nabídky na Airbnb.

Po masivní propagační kampani se do kin konečně dostal očekávaný Barbie film, který nás na několik měsíců utopil v růžové cukrové vatě.

Podle očekávání se film těší ohromujícímu úspěchu, ale vedl také k některým nečekaným důsledkům v našem každodenním životě. Od zpochybňování vztahů až po vyvolání nedostatku růžové barvy – tento film rozhodně zapůsobil.

Testování partnerova geminismu po zhlédnutí filmu

Mnoho žen po zhlédnutí filmu Barbie přehodnocuje své vztahy. Některé dokonce testují feminismus svého partnera tím, že zjišťují, jak vnímá feministický diskurz filmu.

Zdá se, že tato nová praxe nutí některé ženy, aby se rozešly se svými partnery, pokud mají pocit, že jejich drahá polovička nesdílí stejné feministické názory, jaké jsou zobrazeny ve filmu.

Podstoupení od „Barbie testu“

  • Diskutujte o tom, jak film zobrazuje posílení postavení žen a rovnost pohlaví
  • Poptejte se svého partnera na jeho názory na témata a poselství filmu
  • Zjistěte, zda se jejich názory shodují s vašimi vlastními hodnotami a přesvědčením
Přečtěte si také  Top 8 nejikoničtějších obalů hudebních alb všech dob

I když se to někomu může zdát jako extrémní přístup, provedení „Barbie testu“ může odhalit důležité poznatky o kompatibilitě vztahu a sdílených hodnotách.

Barbiecore a nedostatek růžové barvy

Barbie je víc než jen hračka nebo výrobek; je to životní styl známý jako barbiecore, kde vládne růžová barva ve všech svých odstínech.

Obzvláště oblíbený je pantonový odstín růžové 219 C, který je často doprovázen módními neonovými barvami, třpytkami a lesklými doplňky.

Tato estetika se výrazně projevuje v designu filmových kulis, přičemž režisérka Greta Gerwigová řekla Architectural Digest, že chtěla, aby růžové barvy byly „velmi jasné“ a všeho bylo „až moc“.

Oddanost filmu barbiecore estetice údajně vedla k nebývalé poptávce po růžové barvě, konkrétně Pantone 219 C.

Tento náhlý nárůst popularity způsobil celosvětový nedostatek oblíbeného odstínu.

Alternativní způsoby, jak pojmout barbiecore

  • Experimentujte s různými odstíny růžové ve svém domácím interiéru
  • Přidejte do svého šatníku neonové a třpytivé akcenty
  • Zařaďte do svého osobního stylu lesklé doplňky a výrazné kousky
Přečtěte si také  Top 5 ultra-osvěžujících receptů na letní smoothie, abyste porazili horko!

Pokud se vám kvůli nedostatku růžové barvy nedaří najít její dokonalý odstín, stále existuje spousta způsobů, jak si osvojit barbecore životní styl, aniž byste se museli spoléhat na Pantone 219 C.

Spání v Barbie domě snů

Fanoušci Barbie nyní mohou zažít dokonalé přespání tím, že stráví noc v DreamHouse ikonické panenky. slavné sídlo je k dispozici k pronájmu na Airbnb a umožňuje hostům ponořit se do světa Barbie jako nikdy předtím.

Ambiciózní vize filmu Barbie přitahuje ještě větší pozornost ke značce a jejím různým nabídkám, včetně možnosti ubytování v DreamHouse.

Film, který režírovala Greta Gerwig a v němž hrají Margot Robbie a Ryan Gosling, je jednou z nejočekávanějších premiér roku 2023 a do kin vstoupí 19. července.

Film Barbie od svého uvedení do kin nepochybně výrazně ovlivnil kulturu a vyvolal rozhovory o feminismu, vztazích a volbě životního stylu.

Přečtěte si také  Od policejních regálů až na stříbrná plátna: 3 úžasné fakty, které byste měli znát o filmu Barbie!

Ačkoli nedostatek růžové barvy může být nepředvídatelným důsledkem jeho úspěchu, poukazuje na silný vliv, který může mít populární kultura na náš každodenní život.

Veronika Mertová
Skriven av : Veronika Mertová