Início » Hry » Hra na rozdíly: Najděte 3 rozdíly do 20 sekund (pokud můžete!).

Hra na rozdíly: Najděte 3 rozdíly do 20 sekund (pokud můžete!).

Pusťte svůj orelí zrak do této povzbuzující hry plné rozdílů! Ponořte se do světa složitých detailů a vyzvěte své pozorovací dovednosti na maximum.

V oblasti ohromujících hádanek a hříček na mysl vám přinášíme něco nového – hru, která kombinuje vzrušení ze časové výzvy s radostí z vizuální hádanky.

Tato hra je zábavnou, rychlou výzvou, která vás žádá, abyste nalezli tři rozdíly mezi dvěma obrázky – a to v rámci vzrušujícího časového limitu 20 sekund.

Obrázky zobrazují klidnou kemperskou scénu, krásně detailní a plnou lákavosti velkého venku.

Výzva? Rozdíly jsou chytře skryté, což je dělá těžšími na nalezení než běžné hádanky.

 

Hra na rozdíly: Najděte 3 rozdíly do 20 sekund (pokud můžete!).
© Nemovio

 

Jak hrát

Prostě si pečlivě prohlédněte oba obrázky a najděte tři rozdíly. Pamatujte, máte jen 20 sekund!

Tato hra testuje nejen vaše pozorovací dovednosti, ale také vaši schopnost pracovat pod tlakem.

Nemusíte se bát, pokud to nezvládnete napoprvé, krása této hry je v tom, že se můžete znovu a znovu pokoušet a nikdy se neomrzí.

Přečtěte si také  Najděte 4 rozdíly mezi těmito pandami za pouhých 20 sekund! Připraveni, pozor, start!

Výhody hry

Přestože je to nepochybně zábavná zábava, tato hra také pomáhá zlepšit vaše pozorovací dovednosti, koncentraci a kognitivní rychlost.

Je skvělým způsobem, jak dát svému mozku rychlý trénink během kávové přestávky, mezi úkoly nebo kdykoliv potřebujete rychlou mentální povzbuzení.

Velké odhalení

A teď ten moment, na který jste všichni čekali. Víme, jak frustrující to může být, když nenajdete všechny rozdíly, zejména když jste si jisti, že jste prozkoumali každý pixel.

Takže na konci hry odhalujeme řešení tím, že zveřejníme obrázek s označenými rozdíly. Ale pamatujte, nepodívejte se, dokud nedáte všechno nejlepší!

Pokud se vám tato hra líbila, proč ji nesdílet se svými přáteli na sociálních sítích? Vždycky je to lepší, když můžete své přátele vyzvat a porovnávat skóre.

Nezapomeňte se podívat i na naše další hry. Pravidelně publikujeme různé pozorovací hry, včetně her na rozdíly, najděte tu nejpodivnější a najděte skryté objekty.

Přečtěte si také  Vizuální test: Dokážete porazit hodiny? Najděte 4 skrytá 'F' mezi 'E' za méně než 20 sekund!

Tak na co ještě čekáte? Seřaďte se do hry a uvidíme, jestli dokážete najít rozdíly za 20 sekund nebo méně! Hodně štěstí a hezkou zábavu!

 

Hra na rozdíly: Najděte 3 rozdíly do 20 sekund (pokud můžete!).
© Nemovio

 

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!