Início » Hry » Hra na rozdíly: Máte 20 sekund na nalezení 3 rozdílů! Zkuste uspět!

Hra na rozdíly: Máte 20 sekund na nalezení 3 rozdílů! Zkuste uspět!

Pusťte své vnitřního detektiva na svobodu s tímto napínavým hrou na rozdíly! Vylepšte své pozorovací dovednosti a užijte si hodiny zábavy plné angažovanosti!

Pokud jste fanoušci hádanek a mozgových trháků, zamilujete si naší novou hru, která testuje vaše pozorovací dovednosti.

Tato hra se točí kolem nápojů a budete mít jen 20 sekund na najít tři rozdíly mezi dvěma téměř identickými obrázky.

Jste připraveni na výzvu?

Hra

Hra je jednoduchá, zábavná a může ji hrát lidé všech věkových kategorií. Poskytujeme vám dva obrázky, které na první pohled vypadají stejně.

Nicméně mezi nimi jsou tři jemné rozdíly. Vaším úkolem, pokud se rozhodnete ho přijmout, je identifikovat tyto rozdíly za 20 sekund nebo méně.

Jak hrát

Abyste hráli, stačí se podívat na oba obrázky vedle sebe a identifikovat rozdíly. Zní to jednoduše, že? Ale nedávejte se zmást!

Některé rozdíly jsou snadno viditelné, zatímco jiné jsou výzvou a budou vyžadovat ostré oko.

Přečtěte si také  Hra na rozdíly: Vyzkoušejte své oči a najděte 3 rozdíly do maximálně 25 sekund!
(c) Nemovio

Tipy a triky

Abyste ve hře excelovali, doporučujeme prohlížet obrázky zleva doprava a shora dolů. Věnujte pozornost barvám, tvarům a velikostem. Pamatujte si, že ďábel je v detailech!

Řešení

Nemůžete najít všechny rozdíly? Nebojte se! Zveřejníme řešení. Sdílíme obrázek s vyznačenými rozdíly, abyste viděli, co jste minuli.

(c) Nemovio

Sdílejte a objevujte

Dokončili jste hru? Sdílejte své zkušenosti na svých sociálních mediálních profilech. Vyzvěte své přátele a podívejte se, kdo má nejostřejší oko.

Pokud se vám podobné hry líbí, máme pro vás spoustu dalších. Od hledání odlišného po hledání skrytého objektu máme různé pozorovací hry, které vyzkouší vaše vizuální vnímání.

Nezapomeňte se podívat i na naše další rozdílové hry. Tyto zábavné a interaktivní hry jsou skvělým způsobem, jak otestovat vaše pozorovací dovednosti a udržet si mozek v kondici.

Jste připraveni vyzkoušet své detektivní schopnosti? Začněte hru!

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!